ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΕΔΩ-> ΕΔΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΥΣΤΗΝΟΜΑΣΤΕ!

BlackAngel

Experienced Member
Hallo Leute, erst lesen und dann Posten

--------------------------------------------------------------------------------

Hallo Leute,

nachdem ich jetzt seit einiger Zeit diese Seite verfolge und mich in die Thematik reingelsen habe. Kann ich es nicht verstehen warum manche immer noch diese BettelPostings scheiben. Ich find es schade, da die meisten Dinge bereits im Forum geklärt worden sind.

Also ersteinmal Lesen und suchen und dann Posten

opos blepete kai sto germaniko seit to idio problima

GEIA SAS FILOI, GRAFO ME MEGALA GRAMATA GEIA NA GEINEI KATANOEITO.

EGO DEN EIME OUTE MODERADOR OUTE TIPOTES, GEIA NA MPORO NA ALAKSO KAPIA PRAGMATA STO ELLHNIKO FORUM. EIMOUNA APLA EGO I ETIA POU ANEIKSANE TA PAIDEIA ELLHNIKO FORUM YSTERA APO DIKH MOU PARAKLEISEI.

TORA GEIATI KSANA ANEIGO AFTO TO THEMA??

DIOTI TELEUTEA POLOI KENOURGEI FILOI ERXONTE,KAI KALLA KANOUNE STO FORUM EITE APO ELLADA EITE APO GERMANIA KAI APO ALLOU, KAI DIOTI ARXIZOUNE ME TO PROTO POST , NA ROTANE DIAFORA , KAI NA ZITANE POLLA , APO TIN STIGMI POU DEN TOUS GNORIZOUME. NOMEIZO O KATHE ENAS APO ESAS THA EIXE TIN IDEIA YPOPSEIA. EIDIKA EAN SOU STELNOUN PROSOPIKO MINIMA GEIA PARADEIGMA. GEIA AUTO EPEIDEIS PARAEGEINE TO KAKO TELEUTEA, ME ATOMA POU EMFANIZONTE APO TO POUTHENA KANOUN TIS EROTEISIS TOUS , KAI META MHN TON IDATE TON PANAH.

KANO THN PROTASEI , AFTO TOULAXEISTON TO THREAD I DOMATIO AN THELETE NA EINE, EDO POU THA MPOREI OLLOS O KOSMOS NA SYSTINETE PROTA , OPOS GEINETE SE OLLA TA FORUM GENIKOS STA OPEIA AMA DEN SYSTEITHIS PROTA DEN SE APANTANE . NOMIZO I KANO LATHOS FILEI MOU ?? AN IME LATHOS PEITE TO XOREIS YPEKFEIGES.

VEVEA ENOEITE OTI MILAME GEIA ATOMA APO EDO KAI PERA. DIOTI OI YPOLEIPOI SXEDON GNORIZOMASTE KAPOIO DIASTIMA (oxei oloi vevea , kai akrivos geia aftous grafo to ollo thema).

PEIRA TO THAROS NA GRAPSO AFTO TO POST, EPEIDIS OXI MONO GEIA AFTA POU EKSEIGEISA. ALLA EPEIDEIS TELEUTEA PAREKSEIGEITHIKA ME KAPION KENOURIO FILO ( onomata den leme ) GEIATI PEIGA NA TON VOITHISO KAI MOU ESTEILE PROSOPIKO MINIMA. KAI TOU APANTEISA AFTA POU LEO EDO, OTI DILADEI TO FORUM GEIA AFTO YPARXEI GEIA NA MATHENEI O KOSMOS POU DEN KSEREI , KAI OXI NA APANTAME ME PROSOPIKA MINIMATA KAI NA VOITHAME KAPION PROSOPIKA POU EKTOS TON ALON INE ENTELOS KENOURIOS, KAI EKTOS AFTO EINE EROTIMATA POU EXOUN APANTEITHEI POLLES FORES. DILADI ME TIN LOGIKEI AFTON TON ATOMON EMEIS DEN EXOUME ALLEI DOULEIA , APO TO NA APANTAME KATHE MERA SE PROSOPIKA MINIMATA.

SYGNOMEI GEIA TO YFOS TOU POST MOU, ALLA EPREPE NA TO KANO, GEIATI OPOS EIPA KAI STIN ARXEI DEN EIMAI OUTE MODERADOR KAI OUTE EPEITHIMO NA GEINO. ALLA ESTHANOME MIA YPOXREOSEI GENIKOS , STON EAUTON MOU , STO SATPORTAL, PARTE TO OPOS THELETE, GIATI EGO IMOUNA AFTOS POU PIESE OSTE NA ANEIKSOUNE ELLHNIKO UNTERFORUM, META AKOLOUTHEISAN ITALOI KAI TOURKOI.

Sygnomei ama sas kourasa, alla exo tin entiposei oti kapios eprepe na grapsei ena paromio post, to an to ekana ego i tha to ekane kapios allos mikri simasia exei. ( gnorizo oti kai alla taktika melei tou forum exoun enoxleithei me paromia peristatika (PM) )

ego sa MAKIMAN KANO TIN ARXEI LOIPON KE EUXOME AFTO TO THREAT NA GEINEI TO EPISIMO TOU FORUM MAS ; SE KATHE NEO MELOS THELEI NA LAMVANEI MEROS STIS SYZITISIS MAS KAI TIS APOPSEIS TOU KATHENOS, NA MPENEI MESA KENA SYSTINETE TOULAXISTON ETSI APLA APO EVGENEIA.

tha po ena paradeigma ke tha kleiso, Otan pate stin kafeterteia ke vriskete tous filous sas na kathonte eidi sto trapezei, Ti KANETE ?? den lete ena geia sas. i mipos tous vlepete ke pate kathosaste xoris na peite ena geia xara vre aderfe???

SAS XAIRETO OLOUS SAS PAIDEIA , KAI EAN THYMOSE KAPIOS TON ZITO KAI SYGNOMY.

KALYNIXTA ELLHNOPOULA.

y.g.
Kano aftein tin alagei epeidi ksexasa na anafero ton kenourio mas Filo MACQUEEN: TO PEDI IRTHE PROTI MERA MESA KE ESTHANTHIKE TIN ANANGI NA SYSTITHEI. kitakste poses apanteiseis pire. Geia afto itan allos enas logos aftos simera ke na aneikso afto to thema . DEN KSERO OMOS POS NA TO KANO NA FENETE PANTA STIN KORYFI ME MEGALA GRAMMATA OSTE NA EINAI PANTA EKEI KAI NA FENETE.

Εάν δεν σας πειράζει μια μεταροπη στην ελληνική Γραμματοσειρά

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΊΛΟΙ, ΓΡΆΦΩ ΜΕ ΜΕΓΆΛΑ ΓΡΆΜΜΑΤΑ ΓΕΙΑ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ.

ΕΓΏ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΟΎΤΕ "ΜΟΔΕΡΑΔΟΡ" ΟΎΤΕ ΤΥΠΩΤΈΣ, ΓΕΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΑΛΛΆΞΩ ΚΆΠΟΙΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΌ FORUM. ΉΜΟΥΝΑ ΑΠΛΆ ΕΓΏ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΑΝΟΊΞΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΕΊΑ ΕΛΛΗΝΙΚΌ FORUM ΎΣΤΕΡΑ ΑΠΌ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΆΚΛΗΣΗ.

ΤΏΡΑ ΓΙΑΤΊ ΞΑΝΆ ΑΝΟΊΓΩ ΑΥΤΌ ΤΟ ΘΈΜΑ??

ΔΙΌΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΠΟΛΛΟΊ ΚΑΙΝΟΥΡΓΉ ΦΊΛΟΙ ΈΡΧΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΚΑΛΆ ΚΆΝΟΥΝΕ ΣΤΟ FORUM ΕΊΤΕ ΑΠΌ ΕΛΛΆΔΑ ΕΊΤΕ ΑΠΌ ΓΕΡΜΑΝΊΑ ΚΑΙ ΑΠΌ ΑΛΛΟΥ, ΚΑΙ ΔΙΌΤΙ ΑΡΧΊΖΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΏΤΟ POST , ΝΑ ΡΩΤΆΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΆΝΕ ΠΟΛΛΆ , ΑΠΌ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΉ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΊΖΟΥΜΕ. ΝΟΜΊΖΩ Ο ΚΆΘΕ ΈΝΑΣ ΑΠΌ ΕΣΆΣ ΘΑ ΕΊΧΕ ΤΗΝ ΊΔΙΑ ΥΠΟΨΊΑ. ΕΙΔΙΚΆ ΕΆΝ ΣΟΥ ΣΤΈΛΝΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ ΜΉΝΥΜΑ ΓΕΙΑ ΠΑΡΆΔΕΙΓΜΑ. ΓΕΙΑ ΑΥΤΌ "ΕΠΕΙΔΕΙΣ" ΠΑΡΑΈΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΌ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ, ΜΕ ΆΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΊΖΟΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΆ ΚΆΝΟΥΝ ΤΙΣ ΕΡΏΤΗΣΗΣ ΤΟΥΣ , ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΊΔΑΤΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΉ.

ΚΆΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΤΆΣΣΕΙ , ΑΥΤΌ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΤΟ THREAD Η ΔΩΜΆΤΙΟ ΑΝ ΘΈΛΕΤΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ, ΕΔΏ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΊ ΌΛΟΣ Ο ΚΌΣΜΟΣ ΝΑ ΣΥΣΤΉΝΕΤΑΙ ΠΡΏΤΑ , ΌΠΩΣ ΓΊΝΕΤΕ ΣΕ OLLA ΤΑ FORUM ΓΕΝΙΚΌΣ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΆΜΑ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΕΊΣ ΠΡΏΤΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΝΤΆΝΕ . ΝΟΜΊΖΩ Η ΚΆΝΩ ΛΆΘΟΣ ΦΊΛΟΙ ΜΟΥ ?? ΑΝ ΕΊΜΑΙ ΛΆΘΟΣ ΠΕΊΤΕ ΤΟ ΧΩΡΊΣ ΥΠΕΚΦΥΓΈΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΝΟΕΊΤΕ ΌΤΙ ΜΙΛΆΜΕ ΓΕΙΑ ΆΤΟΜΑ ΑΠΌ ΕΔΏ ΚΑΙ ΠΈΡΑ. ΔΙΌΤΙ ΟΙ ΥΠΌΛΟΙΠΟΙ ΣΧΕΔΌΝ ΓΝΩΡΙΖΌΜΑΣΤΕ ΚΆΠΟΙΟ ΔΙΆΣΤΗΜΑ (όχι όλοι βέβαια , και ακριβώς γεια αυτούς γράφω το όλο θέμα).

ΠΕΊΡΑ ΤΟ ΘΆΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΆΨΩ ΑΥΤΌ ΤΟ POST, "ΕΠΕΙΔΙΣ" ΌΧΙ ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΑΥΤΆ ΠΟΥ ΕΞΉΓΗΣΑ. ΑΛΛΑ "ΕΠΕΙΔΕΙΣ" ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΠΑΡΕΞΗΓΉΘΗΚΑ ΜΕ ΚΆΠΟΙΟΝ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ ΦΊΛΟ ( ονόματα δεν λέμε ) ΓΙΑΤΊ ΠΉΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΉΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΈΣΤΕΙΛΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ ΜΉΝΥΜΑ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΆΝΤΗΣΑ ΑΥΤΆ ΠΟΥ ΛΈΩ ΕΔΏ, ΌΤΙ ΔΗΛΑΔΉ ΤΟ FORUM ΓΕΙΑ ΑΥΤΌ ΥΠΆΡΧΕΙ ΓΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΊΝΕΙ Ο ΚΌΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΈΡΕΙ , ΚΑΙ ΌΧΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΆΜΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΆΜΕ ΚΆΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΆΛΛΟΝ ΕΊΝΑΙ ΕΝΤΕΛΏΣ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟΣ, ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΕΡΩΤΉΜΑΤΑ ΠΟΥ ΈΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΘΕΊ ΠΟΛΛΈΣ ΦΟΡΕΣ. ΔΗΛΑΔΉ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΉ ΑΥΤΌΝ ΤΟΝ ΑΤΌΜΩΝ ΕΜΕΊΣ ΔΕΝ ΈΧΟΥΜΕ ΆΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΆ , ΑΠΌ ΤΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΆΜΕ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΜΗΝΎΜΑΤΑ.

ΣΥΓΓΝΏΜΗ ΓΕΙΑ ΤΟ ΎΦΟΣ ΤΟΥ POST ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ, ΓΙΑΤΊ ΌΠΩΣ ΕΊΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΆΡΧΕΙ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΟΎΤΕ "ΜΟΔΕΡΑΔΟΡ" ΚΑΙ ΟΎΤΕ ΕΠΙΘΥΜΏ ΝΑ ΓΊΝΩ. ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΆΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΏΣΕΙ ΓΕΝΙΚΌΣ , ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΌΝ ΜΟΥ , ΣΤΟ SATPORTAL, ΠΆΡΤΕ ΤΟ ΌΠΩΣ ΘΈΛΕΤΕ, ΓΙΑΤΊ ΕΓΏ ΉΜΟΥΝΑ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΠΊΕΣΕ ΏΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΊΞΟΥΝΕ ΕΛΛΗΝΙΚΌ UNTERFORUM, ΜΕΤΆ ΑΚΟΛΟΎΘΗΣΑΝ ΙΤΑΛΟΊ ΚΑΙ ΤΟΎΡΚΟΙ.

Συγγνώμη άμα σας κούρασα, αλλά έχω την εντύπωση ότι κάποιος έπρεπε να γράψει ένα παρόμοιο post, το αν το έκανα εγώ η θα το έκανε κάποιος άλλος μικρή σημασία έχει. ( γνωρίζω ότι και αλλά τακτικά μέλει του forum έχουν ενοχληθεί με παρόμοια περιστατικά (PM) )

εγώ σα "ΜΑΚΙΜΑΝ" ΚΆΝΩ ΤΗΝ ΆΡΧΕΙ ΛΟΙΠΌΝ ΚΑΙ ΕΎΧΟΜΑΙ ΑΥΤΌ ΤΟ THREAT ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΤΟ ΕΠΊΣΗΜΟ ΤΟΥ FORUM ΜΑΣ ; ΣΕ ΚΆΘΕ ΝΈΟ ΜΈΛΟΣ ΘΈΛΕΙ ΝΑ ΛΑΜΒΆΝΕΙ ΜΈΡΟΣ ΣΤΙΣ ΣΥΖΉΤΗΣΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΌΨΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΌΣ, ΝΑ ΜΠΑΊΝΕΙ ΜΈΣΑ ΚΕΝΆ ΣΥΣΤΉΝΕΤΑΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΈΤΣΙ ΑΠΛΆ ΑΠΌ ΕΥΓΈΝΕΙΑ.

θα πω ένα παράδειγμα και θα κλείσω, Όταν πάτε στην καφετέρια και βρίσκετε τους φίλους σας να κάθονται είδη στο τραπέζι, Τι ΚΆΝΕΤΕ ?? δεν λέτε ένα γεια σας. η μήπως τους βλέπετε και πάτε καθόσαστε χωρίς να πείτε ένα γεια χαρά βρε αδερφέ???

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΏ ΌΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΊΑ , ΚΑΙ ΕΆΝ ΘΎΜΩΣΕ ΚΆΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΏΜΗ.

ΚΑΛΗΝΎΧΤΑ ΕΛΛΗΝΌΠΟΥΛΑ.

y.g.
Κάνω αυτήν την αλλαγή επειδή ξέχασα να αναφέρω τον καινούριο μας Φίλο MACQUEEN: ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΉΡΘΕ ΠΡΏΤΗ ΜΈΡΑ ΜΈΣΑ ΚΑΙ ΑΙΣΘΆΝΘΗΚΕ ΤΗΝ ΑΝΆΓΚΗ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΊ. κοιτάξτε πόσες απαντήσεις πήρε. Γεια αυτό ήταν άλλος ένας λόγος αυτός σήμερα και να ανοίξω αυτό το θέμα . ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΌΜΩΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΝΑ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΠΆΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΉ ΜΕ ΜΕΓΆΛΑ ΓΡΆΜΜΑΤΑ ΏΣΤΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΠΆΝΤΑ ΕΚΕΊ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΊΝΕΤΑΙ.

Να χαιρετίσω κι εδώ, μιάς και έχω χρόνο...
Είμαι μέλος από τον Γενάρη του 2006, αλλά όχι... πολυλογάς.......:colgate:

Geia sas pedia, kalos irthate stin parea mas ke kala na pernate,

ama exete apories geia afto imaste edo oste na antalasoume gnoseis kai na pername olloi kalytera.:sigh:

Xairetismata makiman

Το είπα και αλλού!
Ο Μάκης έκανε αυτήν την άγια κίνηση κι επιτέλους μπήκε μια σειρά εδώ μέσα ;-)
Τώρα πλέον θα μπορούμε να βρούμε αυτό που ψάχνουμε απ' ευθείας και χωρίς πολύ ψάξιμο!
Εύγε!

Eνα Ευχαριστω σε ολους τους ενεργους Χρηστες.

Γεια σας σε ολλους σας.

Σημερα θα ηθελα σε ολους τους Χρηστες που ειναι καθημερινα εδω η αρκετα τακτικα να τους πω ενα μεγαλο Ευχαριστω.

Μονο με την δικια σας Συνεργασεια ολλων ειναι δυνατον αφτο εδω το Board να το κραταμε ενημερο οπως ακριβως ειναι τωρα.

Συνεχειστε ετσι και υποστειριξτε την Ομαδα μας εδω.

Ευχαριστω Πολυ σε ολλους εσας.

Ο Μακιμαν σας

Γεια σου φιλε Θοδωρή,να σε καλά γεια τα καλά σου λόγια αλλα ήτανε κάτι που με πείραζε και εμενα και έπρεπε να είχε γίνει από καιρό.

Όσο γεια τους γείτονες μας τους συμμαχους μας εννοώ, νε μεν τους περάσαμε στα θέματα αλλα όχι ακόμα στα post αλλα 60 θελουμε γεια να τους φτασουμε, κατι που νομιζω θα γεινει συντομα.:):confused::)

Χαιρετισματα Μακιμαν

Όσο γεια τους γείτονες μας τους συμμαχους μας εννοώ, νε μεν τους περάσαμε στα θέματα αλλα όχι ακόμα στα post αλλα 60 θελουμε γεια να τους φτασουμε, κατι που νομιζω θα γεινει συντομα.:):confused::)

Χαιρετισματα Μακιμαν
O θεός να τους κάνει συμμάχους...
Μην στενοχωριέσαι...
Αργά ή γρήγορα θα τους περάσουμε...
Τώρα που σταμάτησαν να δουλέυουν και σ'αυτούς τα τούρκικα κανάλια του Pr@mi@re σταμάτησαν να ενδιαφέρονται...

Εμείς σιγά-σιγά ξαναβρήσκουμε το ενδιαφέρον μας.
Τρόποι υπάρχουν αλλά πρέπει να τους βγάζουμε και στη φόρα.

Το ελληνικό Section του Satportal είχε μείνει ακόμα... στο October.
Τώρα πιστεύω πως αργά ή γρήγορα θα μαθαίνουν όλο και περισσότεροι οτι υπάρχει τρόπος. Κι όχι μόνο ένας.
Βέβαια Emul@tor ακόμα δεν βγήκε αλλά κάποια μέρα θα χαμογελάσουμε κι εμείς :whatsthat:

BlackAngel

Experienced Member
pou ise re theo xa8ikes:confused:

ine 8ema xronou na paroume ta epanomas kai emis me ligi kali prospa8ia apo emas pou imeste pio sixna edo pistebo na proselkisoume kai alus kai na kanume mia kali parea!!

filika boomerang

pou ise re theo xa8ikes:confused:

ine 8ema xronou na paroume ta epanomas kai emis me ligi kali prospa8ia apo emas pou imeste pio sixna edo pistebo na proselkisoume kai alus kai na kanume mia kali parea!!

filika boomerang
Egw edw eimai ;-)
Apla eimai synhthws monaxa to apogema logged in mias kai tis kathimerines doulevw panta prwinos :)

A! Na kai to freskotato neo Post sto opoio aradeiazw ta panta sxetika me thn G@mm@card:

[URL="http://board.satportal.to/showthread.php?p=71963#post71963]Για πάτα λιγάκι εδώ;[/URL]

Oben